به فروشگاه شرکت آوا ســــــــــــرمایش خوش آمدیــــــــد

سردخانه جسد بهشت زهرا

سردخانه بهشت زهرا

سردخانه جسد بهشت زهرا چیست؟

سردخانه جسد بهشت زهرا برای نگهداری اجساد در مدت زمان معین استفاده می شوند، در واقع این سردخانه ها باعث می شوند سرعت فرآیند تجزیه ی اجساد کاهش یافته و یا متوقف شود و از این طریق از ایجاد بوی نامطبوع جلوگیری خواهد شد.

گفتنی است که از ویژگی های مثبت سردخانه جسد بهشت زهرا می توان به کاهش دما تا 20- درجه ی سانتی گراد اشاره نمود که این ویژگی باعث می شود، بتوان اجساد را تا چند روز و یا حتی چند ماه نگهداری نمود.

انواع سردخانه جسد بهشت زهرا

انواع سردخانه بهشت زهرا

سرد خانه های بهشت زهرا در انواع مختلف طراحی و تولید می شوند و از نظر دمای داخلی به دو دسته ی سردخانه های با دمای بالای صفر و سردخانه های با دمای زیر صفر تقسیم بندی می شوند، در واقع انتخاب سردخانه ها بر اساس دسته بندی دمایی، بستگی به مدت زمانی دارد که قصد نگهداری یک جسد را دارید که از چند روز تا چند ماه می باشد.

دسته بندی دیگری که برای سردخانه جسد بهشت زهرا در نظر گرفته می شود بر اساس تعداد اجساد قابل نگهداری است، در واقع برخی از این سردخانه ها دارای یک کشو یا کابین ، دو کشو، سه کشو، چهار کشو و .‌.. می باشند که به طبع هرچه تعداد کشو و یا کابین در سردخانه جسد بهشت زهرا بالاتر برود، سردخانه ی مورد نظر قابلیت نگهداری تعداد بالاتری جسد را خواهد داشت، برای مثال سرد خانه ی تک کابین یا تک کشو تنها قابلیت نگهداری یک جسد را خواهد داشت و بیشتر برای مکان هایی استفاده می گردد که نیازی به نگهداری تعداد بالای اجساد نمی باشد.

ساختار سردخانه جسد بهشت زهرا چیست؟

از موارد بسیار مهم در ارتباط با ساختار سردخانه جسد بهشت زهرامی توان به عایق بندی سردخانه، بدنه ی سرد خانه ی جسد، موتور سرماساز، پنل دیجیتال دما و برانکارد اشاره نمود که در ادامه ی این مقاله هر مورد را به تفصیل مورد بررسی قرار خواهیم داد.

عایق بندی سردخانه جسد بهشت زهرا

عایق بندی سردخانه بهشت زهرا جسد

عایق بندی سردخانه جسد بهشت زهرا یا سردخانه جسد باید به گونه ایی انجام پذیرد که از اتلاف سرما و تبادل دما با محیط جلوگیری به عمل آید، به همین دلیل به منظور عایق بندی بدنه ی سردخانه های بهشت زهرا عموما از عایق بندی تزریقی فوم و یا قالب های پلیمری استفاده می گردد.
موتور سرما ساز سردخانه های بهشت زهرا
به صورت کلی می توان به این نکته ی بسیار مهم اشاره نمود که هرچه موتور سرماساز یک سردخانه قوی تر و با کیفیت تر باشد، محصول مورد نظر کارایی بهتری خواهد داشت.
معمولا برای رسیدن به بالاترین سطح کیفی موتور مورد نظر در سردخانه های بهشت زهرا می توان از موتور نوع کلترون، دانفوس، امبراکو استفاده نمود.

بدنه سردخانه های جسد بهشت زهرا

در ساختار بدنه ی سردخانه های مختص بهشت زهرا معمولا از استیل و گالوانیزه استفاده می گردد که اگر بخواهیم به لحاظ قیمت این دو مورد را با یکدیگر مقایسه نماییم می بایست بگوییم: قیمت بدنه ی استیل نسبت به گالوانیزه بالاتر می باشد، در واقع ازمزیت های بهره گیری از ساختار استیل و گالوانیزه می توان به این نکته اشاره نمود که امور مربوط به شست و شو را بعد از انتقال اجساد، بسیار آسان می نمایند.
پنل دیجیتال دما در سرد خانه های بهشت زهرا

یکی از آپشن هایی که بر روی سردخانه های بهشت زهرا تعبیه می گردد پنل دیجیتال دما می باشد که در دو نوع لمسی و دکمه ایی موجود است و برای کاربران این امکان را فراهم می آورد که در صورت نیاز تغییرات لازم را در کارکرد دستگاه اعمال نمایند.
برانکارد

از اجزای سردخانه های بهشت زهرا می توان به برانکارد اشاره نمود که در داخل هر کشو قرار می گیرد و جنس آن از استیل ضد زنگ و گالوانیزه می باشد و استفاده از سرد خانه را برای کاربران راحت تر می نماید.

ذکر این نکته نیز بسیار حائز اهمیت است که برانکارد برخی از سردخانه ها بهشت زهرا قابلیت جداسازی داشته و برخی دبگر قابلیت جداسازی ندارند و چنانچه برانکارد سردخانه های بهشت زهرا قابلیت جداسازی داشته باشند، فرآیند انتقال جسد به بیرون و داخل را بسیار تسهیل خواهد نمود و امور مربوط به شست و شو و ضدعفونی سازی را بسیار ساده تر خواهد کرد.

قیمت سردخانه های بهشت زهرا سردخانه جسد

قیمت سردخانه های بهشت زهرا سردخانه جسد

در تعیین قیمت سردخانه جسد بهشت زهرا موارد بسیار متعددی دخیل می باشد از جمله: تعداد کابین، جنس بدنه، نوع کمپرسور، ترموستات و … که شما می توانید به منظور دستیابی به اطلاعات دقیق و به روز در ارتباط با قیمت انواع سردخانه جسد بهشت زهرا و یا سایر سردخانه ها و همچنین مشاوره در ارتباط با انتخاب بهترین و با کیفیت ترین محصولات موجود، از طریق راه های ارتباطی سایت آوا سرمایش با ما در تماس باشید تا شما را در خرید مطمئن و مقرون به صرفه راهنمایی نماییم.

شماره تماس: 09120619684

اصول استفاده از سردخانه جسد بهشت زهرا

برای اینکه بتوانید بهترین بهره وری را از سردخانه های بهشت زهرا داشته باشید، می بایست به یک سری از نکات توجه نمایید که در ادامه آن ها را برای شما شرح خواهیم داد.

۱‌. هر چند وقت یک بار نوارهای دور درب سردخانه را تمییز کرده و به دقت بررسی نمایید و از این موضوع اطمینان حاصل نمایید که نوارها دچار پارگی نشده باشند، چرا که هرگونه مشکلی در این نوارها میتواند باعث اتلاف هوای سرد و در نتیجه افزایش سرعت فساد اجساد گردد.

۲. بعد از خارج نمودن اجساد حتما فضای داخلی هرکابین را به دقت تمییز نمایید.

۳. از گردش هوای سرد و خنک در فضای داخلی سرد خانه اطمینان حاصل نمایید.

۴. چنانچه متوجه هرگونه مشکل یا ایرادی در سیستم سرمایشی سردخانه مورد نظر شدید، به منظور جلوگیری از نتایج نامطلوب، هرچه سریع تر مورد پیش آمده را با یک فرد متخصص در میان بگذارید که بدین منظور کارشناسان ما در سایت آوا سرمایش به صورت بیست و چهار ساعته در خدمت شما کاربران عزیز می باشند و شما می توانید با بهره گیری از راه های ارتباطی با تیم پشتیبانی ما، ارتباط حاصل نمایید تا مشکل شما را در سریع ترین زمان ممکن حمل نماییم.

خرید سردخانه ی بهشت زهرا چگونه است؟

شما می‌توانید با بهره گیری از خدمات تیم متخصص آوا سرمایش پارس انواع مختلف سردخانه های بهشت زهرا را به صورت حضوری و آنلاین خریداری نمایید و همچنین از خدمات پس از فروش و گارانتی برخوردار شوید.

نوع برق مصرفی سردخانه های بهشت زهرا چیست؟

نوع برق مصرفی سردخانه های بهشت زهرا چیست؟

شما می‌توانید در هنگام خرید سردخانه های بهشت زهرا با توجه به شرایط خود این سردخانه ها را برای برق تک فاز یا سه فاز سفارش دهید، پس بهتر است قبل از هرگونه تصمیم برای خرید، با مشاوره و راهنمایی تیم پشتیبانی ما، نوع سردخانه مورد نظر خود را مشخص نمایید.

شرایط حمل و نقل سردخانه های بهشت زهرا چگونه است؟

در ارتباط با حمل و نقل سردخانه جسد بهشت زهرا باید به این نکته ی بسیار مهم توجه نمایید که، چنانچه سردخانه ی مورد سفارش شما کمتر از چهار کابین داشته باشد، قابل حمل خواهد بود و شما می بایست در گام بعد شرایط حمل و نقل و همچنین هزینه های مربوطه را مورد بررسی قرار دهید، اما اگر به سردخانه هایی با بیش از چهار کابین احتیاج داشتید، ذکر این نکته بسیار حائز اهمیت است که سردخانه ی مورد نظر معمولا می بایست به صورت ثابت طراحی شود و حمل و نقل چنین سردخانه هایی باید طبق شرایط به خصوصی انجام پذیرد.

سردخانه جسد بهشت زهرا را در چه مکان های دیگری می توان مورد استفاده قرار داد؟

در تمام مکان هایی که نیاز به نگهداری اجساد برای مدت زمان اندک و یا زیاد است، می توان از سرد های جسد استفاده نمود.

مانند:  مراکز کالبد شکافی، مراکز بیمارستانی و ….

سیستم تهویه ی سردخانه های بهشت زهرا چگونه است؟

سیستم تهویه ی سردخانه های بهشت زهرا جز موارد بسیار مهم هستند، چرا که مانع تجمع گاز های مضر در فضای درونی سردخانه خواهند شد و عدم تجمع این گازها از آنجایی مهم است که هرگونه تجمع بیش از حد گازهای مذکور باعث آسیب به بافت و در نتیجه تخریب و فساد جسد مذکور می گردد.

درب سردخانه جسد بهشت زهرا باید چه ویژگی داشته باشد؟

درب سردخانه های بهشت زهرا باید به گونه ایی باشد که به خوبی بسته شود تا از ورود هرگونه میکروب و حشرات به فضای داخلی سردخانه جلوگیری به عمل آورد.

چه مواردی باعث خوردگی و زنگ زدگی سردخانه های بهشت زهرا می شوند؟

به جرات می توان گفت که چنانچه سردخانه جسد بهشت زهرا از مواد و قطعات با کیفیت ساخته شده باشند، در برابر زنگ زدگی و خوردگی مقاوم خواهند بود و سالیان سال می توانند در مکان مربوطه مورد استفاده قرار گیرند، اما چنانچه در طراحی و ساخت سردخانه های بهشت زهرا دقت لازم به عمل آورده نشود و سردخانه هایی بی کیفیت و با استفاده از قطعات نامرغوب ساخته شوند، این سردخانه ها به سرعت دچار زنگ زدگی خواهند شد و هزینه های گزافی را به وجود خواهند آورد، پس بهتر است قبل از خریداری هرگونه سردخانه ایی، از کیفیت کار شرکت تولید کننده ی مورد نظر خود آگاهی کامل پیدا کنید، تا در آینده خریدی مطمئن را تجربه نمایید.

مدیر سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا صبرکنید...